Apklausa

Ar dažnai lankotės šioje svetainėje?

Lankomumas

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
     Kovo 28 d. Šalčininkėlių pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko Šalčininkų rajono salės futbolo varžybos LSD "Žalgiris" taurei laimėti.
     Varžybose dalyvavo 7 komandos iš Šalčininkų, Turgelių, Šalčininkėlių, Baltosios Vokės ir Jasiūnų. Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius, kuriuose varžybos vyko rato sistema. Pogrupio I ir II vietos laimėtojai pateko į pusfinalio varžybas. Pirmajame pusfinalyje susitiko Šalčininkų "Spartakas" ir Turgelių komanda. Rezultatu 5:1 laimėjo šalčininkiečiai. Antrajame pusfinalyje susitiko dvi Jašiūnų komandos. Rezultatu 6:4 rungtynes laimėjo daugiau patirties turinti Jašiūnų I komanda.
     Rungtynėse dėl III vietos Turgelių komanda rezultatu 3:1 nugalėjo Jašiūnų II komandą. Finalinėse varžybose dėl I vietos įtemptoje kovoje rezultatu 2:1 Jašiūnų I komanda nugalėjo Šalčininkų komandą "Spartakas".
   Po varžybų vyko komandų apdovanojimai. Komandoms prizininkėms buvo įteiktos LSD "Žalgiris" taurės ir medaliai. Specialiais prizais apdovanoti: rezultatyviausias turnyro žaidėjas Ernestas Komarovas (Jašiūnų II komanda) ir geriausias turnyro vartininkas Valerij Ždanov ("Spartakas").

Varžybų akimirkos: 1, 2, 3. Turnyro lentelė