„Žalgiris“

Lietuvos sporto draugija

Artėjantys renginiai

Nėra įvykių
Sausis 2020
P A T K P Š S
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Apklausa

Ar dažnai lankotės šioje svetainėje?
 

Lankomumas

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
 LSD "Žalgiris" vandensvydžio taurės varžybos vyko 2016 m. lapkričio 17-20 d. Elektrėnuose.
Lietuvos sporto draugijos "Žalgiris" tayrę iškovojo Vilniaus MSC "Baltic Amadeus" komanda.

Elektrėnuose, atremontuotame sporto centro baseine, pasibaigė LSD "Žalgiris" taurės varžybos, kurios įskaitomos ir kaip Lietuvos taurės varžybos.

Jose dalyvavo Vilniaus MSC "Baltic Amadeus", Kauno Plaukimo mokyklos, Elektrėnų sporto centro "Žaibas, ir dvi Lietuvos rinktinės, jaunių ir jaunimo, besiruošiančios Europos Šiaurės ir Baltijos jūros šalių jaunimo ir jaunių čempionatui, kuris vyks lapkričio 25-27 dienomis Turku mieste, Suomijoje.

Kaip ir tikėtasi, visus varžovus nesunkiai nugalėję ir čempionais tapę, daug kartiniai šių varžybų nugalėtojai Vilniaus MSC " Baltic Amadeus" vandensvydininkai, kuriuos, kaip ir Lietuvos jaunimo rinktinę, treniruoja Nerijus Papaurėlis ir Tadeuš Pašuk.

Vilniečiai 15-10 įveikė elektrėniškius, 19-3 Kauno plaukimo mokyklą, 17-4 Lietuvos jaunimo ir 22-2 jaunių rinktines.

Antri liko, trenerio Anton Sugoniak treniruojami, Elektrėnų SC "Žaibas" vandeniai 15-9 įveikę kauniečius bei 16-4 ir 11-4 Lietuvos jaunimą ir jaunius.

Bronzos medaliais pasidabino Lietuvos jaunimo rinktinė, kuri po atkaklios kovos, sugebėjo įveikti, nestipriausio sudėties, Kauno Plaukimo mokyklos auklėtinius.

Ketvirti liko trenerio Artūro Šimansko treniruojami kauniečiai, pasiekę tik vieną pergalę prieš Lietuvos jaunius 13-8. Na ir penktą vietą užėmė, trenerių Rimvydo Šimansko ir Tomo Vainikonio treniruojami, Lietuvos jauniai, nepatyrę pergalės skonio, tačiau įgiję žaidybinės praktikos, prieš išvyką į Suomiją, Geriausiais komandų žaidėjais pripažinti, vilnietis Julius Goštautas, Kauno PM auklėtinis Jurijus Galinok, Elektrėnų "Žaibo" puolėjas Romualdas Vasiljevas ir jaunimo rinktinės žaidėjas alytiškis Lukas Baliuliavičius. Jiems taures įteikė bei visus dalyvius pasveikino ir sėkmės palinkėjo Lietuvos sporto draugijos "Žalgiris" prezidentas  Algis Vasiliauskas.
Geriausiais komandų žaidėjais pripažinti vilnietis Julius Goštautas, Kauno PM auklėtinis Jurijus Galinok, Elektrėnų "Žaibo" puolėjas Romualdas Vasiljevas ir jaunimo rinktinės žaidėjas alytiškis Lukas Baliulevičiua

Šiomis varžybomis suaugę baigė šių metų sezoną Lietuvoje, na o jaunimo bei jaunių laukia nelengvas uždavinys, apginti čempionų titulus varžybose Suomijoje.

Federacijai beliko pravesti vaikų varžybas, kurios vyks gruodžio mėnesį Kaune ir atšvęsti 85 - mečio jubiliejų, kuris taip pat gruodžio 10 dieną bus minimas laikinojoje sostinėje, Lietuvos sporto muziejuje.


Nuotraukos: 1, 2, 3, 4, 5, 6Rašyti komentarą

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti