„Žalgiris“

Lietuvos sporto draugija

Artėjantys renginiai

Nėra įvykių
Birželis 2020
P A T K P Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Apklausa

Ar dažnai lankotės šioje svetainėje?
 

Lankomumas

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
 


Sausio 29 d. SEB arenoje vyko X tradicinis teniso turnyras "Purpurinė rožė".

Politikai su bendražygiais palaužė žurnalistus

Nei karto nepralaimėjęs krepšinio treneris J.Kazlauskas padėjo politikams įveikti žurnalistus ir siūlė vyti iš turnyro susikaupti trukdžiusį J.Morkūną.

  

Kol Australijoje Rogeris Federeris į viršų kėlė jau 18 "Didžiojo kirčio" turnyro nugalėtojo trofėjų, Vilniuje, SEB arenos aikštyne, vyko ne ką mažiau intriguojantis jubiliejinis teniso turnyras "Purpurinė rožė".

Dešimtą kartą į kovą stojo politikų-visuomenininkų ir žurnalistų-pramogų pasaulio atstovų komandos. Jas tradiciškai sudarė po 4 poras. 

Jubiliejinę "Purpurinę rožę" 12:4 laimėjo politikų ir visuomenininkų komanda.

Susitikimai buvo žaidžiami po 30 minučių – pasibaigus laikui daugiausiai geimų laimėjusi pora buvo skelbiama susitikimo nugalėtoja ir savo komandai pelnydavo tašką. Per dvi turnyro valandas visos žurnalistų poros sužaidė su visomis politikų poromis. 

Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris“ generalinis sekretorius, vienas pagrindinių renginio organizatorių Vytas Nėnius pasakojo, jog šio turnyro idėja kilo iš kito, jau 12 metų vykstančio turnyro "Trapi demokratija". 

"Jame taip pat kovoja tokios pačios komandos, tik viskas vyksta gegužę, ant gruntinės dangos Bernardinų sodo aikštyne. Buvo nutarta, kad vieno turnyro per metus nepakanka, tad jau dešimt metų susitinkame po du kartus", - sakė V. Nėnius.

Šiųmečiame turnyre netrūko nei intriguojančių susitikimų, nei juokų. Visos poros iškovojo bent po vieną pergalę, o buvusio Lietuvos krepšinio rinktinės trenerio Jono Kazlausko ir Europarlamentaro Zigmanto Balčyčio pora nugalėjo visus varžovus. Be to, J. Kazlauskas juokaudamas iš tunyro siūlė pašalinti Jogailą Morkūną, mat šio pokštai trukdė susikaupti. 


V. Nėnius taip pat gyrė ir turnyro moteris, pademonstravusias solidžią sportinę formą. "Labai gerą įspūdį paliko portalo Delfi.lt vyriausioji redaktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė ir televizijos laidų vedėja Lina Kairytė. Jos žaidė tikrai puikiai", - gerų žodžių negailėjo organizatorius.

Teniso kortuose susitiko ir ne kartą socialiniuose tinkluose ar televizijos eteryje susikibę žurnalistai ir politikai. Pavyzdžiui, Andrius Tapinas rungtyniavo prieš Valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovą Mindaugą Puidoką, o Edmundas Jakilaitis metė iššūkį socialdemokratui Juozui Olekui. 

Turnyro organizatorius V. Nėnius tvirtino, jog varžybos - teniso entuziastų tradicija, dalyviai patys sumoka visas išlaidas. "Turnyras yra privati iniciatyva, niekas renginio nefinansuoja – patys dalyviai už viską susimoka, kad vėliau nebūtų jokių skandalų, neva politikai kažkieno pinigus "pravalgė"", - juokavo V. Nėnius.

Žurnalistų ir pramogų verslo atstovų komanda: Monika Garbačiauskaitė-Budrienė ir Andrius Tapinas, Edmundas Jakilaitis ir Lina Kairytė, Jogaila Morkūnas ir Darius Gudelis, Vytautas Kvietkauskas ir Darius Misiūnas.

Politikų bei visuomenininkų komanda: Saulius Stripeika, Violeta Stripeikienė ir Neris Germanas, Zigmantas Balčytis ir Jonas Kazlauskas, Gediminas Kirkilas ir Mindaugas Puidokas, Vytautas Markevičius, Juozas Olekas ir Šarūnas Kliokys.

Bendra nuotrauka


 

Rašyti komentarą

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti