„Žalgiris“

Lietuvos sporto draugija

Artėjantys renginiai

Nėra įvykių
Birželis 2020
P A T K P Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Apklausa

Ar dažnai lankotės šioje svetainėje?
 

Lankomumas

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
 
Kovo 25 d. Šalčininkėliuose įvyko salės futbolo turnyras Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris“ taurei laimėti. Turnyre dalyvavo 6 komandos iš Šalčininkų, Baltosios Vokės, Šalčininkėlių, Turgelių, Jašiūnų.
Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius, kuriuose varžybos vyko rato sistema. Pogrupių I ir II vietų nugalėtojai pateko į pusfinalio varžybas.

Pirmajame pusfinalyje susitiko Šalčininkų „Spartakas“ ir Šalčininkų rajono policijos komisariato SK „Skydas“ komanda. Pagrindinis laikas pasibaigė lygiosiomis 0:0 ir tik po baudinių serijos nugalėjo „Spartako“ komanda. Antrajame pusfinalyje susitiko Baltosios Vokės ir Jašiūnų komandos. Užtikrintai rezultatu 9:2 laimėjo Baltosios Vokės komanda.

Rungtynėse dėl III vietos „Jašiūnai“ rezultatu 6:4 nugalėjo „Skydo“ komandą . Finalinėse varžybose dėl I vietos įtemptoje kovoje rezultatu 2:1 Baltosios Vokės komanda nugalėjo „Spartako“ komanda.

Po varžybų komandoms prizininkėms buvo įteiktos taurės ir medaliai. Specialiais prizais apdovanoti: rezultatyviausias turnyro žaidėjas Vladas Podberezskij („Baltoji Vokė“), geriausias turnyro žaidėjas Ruslan Tamilin („Baltoji Vokė“) ir geriausias turnyro vartininkas Valerij Ždanovič („Spartakas“).

Rezultatai, varžybų akimirkos 1, 2, 3, 4, 5, 

Rašyti komentarą

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti