„Žalgiris“

Lietuvos sporto draugija

Artėjantys renginiai

Nėra įvykių
Rugpjūtis 2020
P A T K P Š S
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Apklausa

Ar dažnai lankotės šioje svetainėje?
 

Lankomumas

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
 Raseinių rajone, „Karpynės“ komplekso salėje, krepšinio mėgėjai išvydo nemažai matytų veidų – dėl „Žalgirio taurės“ kovojo žinomi krepšininkai

Rungtynėse dėl trečiosios vietos susitiko Šilutės „Šamai“ ir Šilalės „Autoniukas“. Pirmoje rungtynių dalyje pirmavo Šilalės ekipa, tačiau po pertraukos vaizdas aikštėje pasikeitė ir vairą į savo rankas paėmė Šilutės vyrai. Trečiojo kėlinio pradžioje persvėrę rezultatą jie vadžių iš rankų nebepaleido. „Šamai“ šventė pergalę rezultatu 80:62 (15:25, 27:21, 18:9, 20:7) ir pasipuošė bronzos medaliais.

Šiose rungtynėse žibėjo tarsi antrą jaunystę išgyvenantis buvęs LKL žaidėjas Petras Jonikas. Jis nugalėtojų komandai pelnė net 51 tašką, pataikė 11 tritaškių iš 20. „Kai kitiems nekrenta, reikia imtis iniciatyvos, - šypsojosi P.Jonikas. - Tačiau man maloniau atlikti juvelyrinius perdavimus“.

Finalinėse rungtynėse susitiko Plungės „Olimpas“ ir Viduklės „Vidukelė“. Jose nuo pat pradžių pirmavo Plungės „Olimpas“, kuriame rungtyniauja ne vienas buvęs profesionalus krepšininkas – LKL vicečempionai Evaldas Jocys, Alidas Žukauskas, Dainius Miliūnas, Augenijus Vaškys. Tiesa, pastarieji du vyrai „Žalgirio taurės“ finalą stebėjo nuo atsarginių suolelio, nes pagal turnyro nuostatus finale negalima rungtyniauti, jeigu iki finalo ketverto žaidęs mažiau kaip 50 proc. rungtynių.
 
Tačiau ir be jų pagalbos turnyro debiutantas „Olimpas“ įveikė „Vidukelę“ ir šventė pergalę 81:68 (24:13, 21:23, 15:14, 21:18). Daugiausia taškų nugalėtojams pelnė A.Žukauskas – 25, Saulius Pukinskas pridėjo 15. E.Jocys pelnė 13 taškų, be to, atkovojo 13 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus. E.Jocys ir buvo pripažintas naudingiausiu nugalėtojų komandos žaidėju.

„Pas mus tokia tradicija, kad kai tik kuriais metais ateina nauja komanda, iškart laimi. Atėjo Šilalė – laimėjo, atėjo Šakiai – irgi laimėjo“, - šypsojosi „Žalgirio“ draugijos viceprezidentas Petras Valutis. Vienintelei Šilalės ekipai turnyrą yra pavykę laimėti dukart. 

„Vidukelės“ gretose rezultatyviausias buvo Renatas Dabašinskas, surinkęs 25 taškus. Beje, vidukliškiams atstovavo ir dukart LKL čempionas Vaidas Jurgilas. Tiesa, tose rungtynėse šiam krepšininkui ne itin sekėsi – jį neutralizavo E.Jocys, leidęs V.Jurgilui pelnyti vos 2 taškus.

Įdomu, kad „Olimpui“ tą dieną „Žalgirio taurė“ buvo ne vienintelis finalas – iš ryto Pakruojyje jie žaidė Lietuvos veteranų (+45) čempionato finale. Ten jie iškovojo aukso medalius, o po pietų jau matovosi „Žalgirio“ draugijos čempioniškus, nors ir ne auksinius, o sidabrinius žiedus. Ir kaip priklauso čempionams – traukė cigaro dūmą.

„Man atrodo medaliai truputį atsibodę, tad šiemet sugalvojome pagaminti čempionams sidabrinius žiedus. Įmonės „Sesutės“ atstovai atvažiavo ir įteikė. Vyrai tikrai patenkinti, sakė medalis medaliu, bet žiedas prisiminimui ilgam laikui išliks“, - džiaugėsi ir „Žalgirio“ draugijos viceprezidentas P.Valutis.

Antrosios vietos laimėtojams buvo įteikti sidabro medaliai
.Nuotraukų albumą rasite čia

a

Rašyti komentarą

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti