„Žalgiris“

Lietuvos sporto draugija

Artėjantys renginiai

Nėra įvykių
Gegužė 2019
P A T K P Š S
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Apklausa

Ar dažnai lankotės šioje svetainėje?
 

Lankomumas

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

2009 m. spalio 14-19 dienomis Vilniuje vyko Pasaulio dirbančiųjų sporto konfederacijos (CSIT) generalinė asamblėja ir II-oji jaunimo konferencija.

Ši konfederacija yra mėgėjų sporto (gamyklų, kompanijų, sporto klubų) judėjimo organizacija, vykdanti mėgėjiško sporto veiklą įvairaus amžiaus žmonėms, dalyvaujanti sporto visiems ir kilnaus elgesio sąjūdyje, plėtojanti klubinę veiklą, organizuojanti ir vykdanti įvairaus lygmens sporto varžybas, žaidynes, festivalius. Konfederacijos veikla taip pat apima įvairių seminarų, konferencijų organizavimą sporto specialistams, vyriausybinių ir nevyriausybinių organizacijų atstovams, siekiant gerinti bendradarbiavimą tarp sporto politiką formuojančių ir ją įgyvendinančių struktūrų. Visų šių iniciatyvų metu yra atliekami moksliniai tyrinėjimai, jų įtaka žmonių sveikatai, gerovei, diskusijose keičiamasi patirtimi, ugdoma pagarba, draugystė, garbingas žaidimas, ko pasekmėje ryškėja sporto nauda atskiriems asmenims bei įvairioms kompanijoms.

CSIT generalinės asamblėjos vyksta kasmet, skirtingose šalyse: 2005 m. asamblėja vyko Prancūzijoje, 2006 m. – Tunise, 2007 m. – Latvijoje, 2008 m. – Izraelyje. 2009 m. vykdyti asamblėją paskirta Lietuvai, ją organizuoti pavesta CSIT oficialiai narei, Lietuvos sporto draugijai ,,Žalgiris“ ir kūno kultūros ir sporto departamentui. Į generalinę asamblėją susirenka įvairių šalių atstovai iš Europos, taip pat Afrikos, Amerikos. Šio renginio metu yra sudaromi planai, kalendoriai, aptarimai finansiniai klausimai, renkami kandidatai vykdyti tolimesnes asamblėjas, žaidynes, pristatomi naujausi tyrimai sporto visiems srityje, teikiami pasiūlymai mėgėjų sportui gerinti, jaunimui įtraukti į sportinę, savanorišką veiklą, užmezgami tarptautiniai kontaktai.

Asamblėjos metu vyko jaunimo sporto plėtros konferencija, posėdžiavo krepšinio, teniso, tinklinio, dziudo, gimnastikos ir kitų sporto šakų komisijos. Buvo išklausyti pranešimai apie kūno kultūros ir sporto vystymąsi Lietuvoje, pateikta kitų šalių sporto organizacijų patirtis. Asamblėjos medžiaga apibendrinta ir pateikta Lietuvos sporto organizacijoms. 

Rašyti komentarą

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti