„Žalgiris“

Lietuvos sporto draugija

Artėjantys renginiai

Nėra įvykių
Spalis 2019
P A T K P Š S
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Apklausa

Ar dažnai lankotės šioje svetainėje?
 

Lankomumas

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Vyrų varžybos bus vykdomos š.m. gruodžio 1-2 dienomis Panevėžyje, rankinio sporto centro salėje (Durpyno g. 3a). Gruodžio 1 d. varžybų pradžia 11.00 val., gruodžio 2 d. - 10.00 val.
Moterų varžybos bus vykdomos š.m. gruodžio 14-16 dienomis Šiauliuose, SM "Saulė" sporto salėje (Pramonės g. 13). Gruodžio 14 d. komandų atvykimas, gruodžio 15 d. varžybų pradžia 10.00 val., gruodžio 16 d. - 09.00 val.
Varžybos vyks 2012 m. lapkričio 30 - gruodžio 3 d. Vilniuje.
Programa:
Lapkričio 30 d.                   17.00 val. - šaudymas
Gruodžio 1 d.          08.00 - 10.00 val. - šaudymas
                                10.00 - 14.00 val. - fechtavimas
                                15.00 - 18.00 val. - bėgimas

Gruodžio 2 d.          10.00 - 13.00 val. - plaukimas

Varžybose dalyvauja Baltarusijos, Moldavijos, Kaliningrado, Lenkijos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos komandos.
V.Kalininas, tel. 8 687 59591
2012m. KM "Perkūnas"-LSD "Žalgiris" krepšinio taurės turnyras. Norėdami atsisiųsti rezultatus, spauskite čia.
Vandensvydžio taurės finalinės varžybos vyks Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centro baseine.
Komandos susitinka sekančia tvarka:
Lapkričio 16 d. 18.30 val. atvykimas ir apšilimai.
16 d. 19.00 val. susitinka Elektrėnų "Sporto centras-Žaibas" - Lietuvos jaunių rinktinė.
16 d. 20.15 val. susitinka Vilniaus VSM "Baltic Amadeus" - Lietuvos jaunimo rinktinė.
17 d. 10.30 val.  dėl III vietos susitinka pirmos varžybų dienos pralaimėjusios komandos.
17 d. 11.45 val.  dėl I vietos susitinka pirmos varžybų dienos komandos laimėtojos.
13.00 val. - Varžybų uždarymas, apdovanojimai.
       REZULTATAI
 "Slope style" varžybų prizininkai
Big air
1. Laurynas Balnis (Vilnius)
2. Erikas Jankauskas (Ignalina)
3. Titas Jasiulionis (Ignalina)
Jibbing
1. Paulius Rimševičius (Ignalina)
2. Erikas Jankauskas (Ignalina)
3. Vytautas Vaičiatis (Vilnius)

Snieglenčių kroso ir slidžių kroso varžybų kvalifikaciniai važiavimai
Snieglenčių ir slidžių kroso rezultatai

Kalnų slidinėjimas:
  didysis slalomas,
                              didysis slalomas grupėse,
                             slalomas, slalomas grupėse

Šaškės: komandinės varžybos, vyrų asmeninės, moterų asmeninės
Šachmatai: varžybų protokolai
Stalo tenisas: dalyvių sąrašas
                     miestų virš 30 m. v-bų protokolai
                     miestų virš 30 m. varžybos
                     rajonų iki 30 m. varžybos
                     rajonų virš 30 m. v-bų protokolai
                     rajonų virš 30 m. varžybos
                     prizininkai



Slidinėjimas: laisvas stilius - moterys, laisvas stilius - vyrai, laisvas stilius - mergaitės, laisvas stilius-berniukai, sprinto estafetė.

2013 m. draugijos žiemos sporto žaidynės. Norėdami atsisiųsti nuostatus, spauskite čia. Paraiškų formos, spauskite čia.