Galime pasidžiaugti, kad į Jurbarką dalyviai atvyksta kaskart vis iš daugiau miestų: Vilniaus, Kauno, Jonavos, Klaipėdos, Šiaulių, Ukmergės, Tauragės, Pakruojo, Raseinių, Vilkaviškio, Šakių ir iš užsienio - Kaliningrado. Vaikai ir jaunimas iki 16 m. varžėsi ant tatamio, o vyresni ir suaugę kovojo MMA narve. MMA sportas tampa vis populiaresnis, tai rodo didelis dalyvių skaičius. Sportininkus ir organizatorius pasveikino Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos direktorius Alvydas Januškevičius ir Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius. Meras atidarė varžybas. Varžybos buvo puikus pasiruošimas artėjančiam Lietuvos MMA čempionatui, kuris vyks jau š. m. gruodžio 17 d. Prienuose. Susumavus visus rezultatus pagrindinė Žalgirio taurė atiteko šeimininkams – sporto klubui „Pantera“, antroji vieta – Šakių sporto klubui „Ošimas“, trečioji vieta – Sporto klubui „Faiteris“. Organizatoriai dėkoja visiems sportininkams ir treneriams, taip pat Jurbarko sporto klubo „Pantera“ sportininkams, kurie prisidėjo savo darbu ruošiant varžybas ir joms pasibaigus. Taip pat didelė padėka varžybų teisėjams už darbą skaičiuojant dalyvių taškus ir norą bei pastangas saugoti sportininkų sveikatą.
MMA mėgėjų kovų rezultatai!!
MERGAITĖS
Svorio kategorija iki 55 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Eil. Nr. |
Vardas, pavardė |
Miestas, klubas |
Vieta |
1. |
Greta Vitkutė |
Jonava Faiteris |
1 |
2. |
Deimantė Buivydaitė |
Raseiniai Pantera |
2 |
BERNIUKAI
JAUNUČIAI U - 12 m. (11 ir 12 m)
Svorio kategorija iki 35 kg Amžiaus grupė iki 12 m.
Eil. Nr. |
Vardas, pavardė |
Miestas, klubas |
Vieta |
1. |
Karolis Petrauskas 30kg 10m. |
Šimkaičiai Pantera |
1 |
2. |
Tautvydas Lebeckas 38 |
Jurbarkas Pantera |
2 |
3. |
Nojus Žiūraitis 37 |
Jurbarkas Pantera |
3 |
Svorio kategorija iki 40 kg Amžiaus grupė iki 12 m.
Eil. Nr. |
Vardas, pavardė |
Miestas, klubas |
Vieta |
1. |
Justas Vyturys 36 |
Jurbarkas Pantera |
1 |
2. |
Nedas Juknevičius 40 |
Jurbarkas Pantera |
2 |
3. |
Edvinas Kvieska 40 |
Jurbarkas Pantera |
3 |
Svorio kategorija iki 45 kg Amžiaus grupė iki 12 m.
Eil. Nr. |
Vardas, pavardė |
Miestas, klubas |
Vieta |
1. |
Vygaudas Kaušius 39 |
Šakiai Ošimas |
1 |
2. |
Mindaugas Motiekaitis |
Jonava Faiteris |
2 |
3. |
Kornelijus Bruno |
Jurbarkas Pantera |
3 |
|
Pavelas Majauskas |
Jurbarkas Pantera |
|
JAUNUČIAI U - 14 m.(13 ir 14 m.)
Svorio kategorija iki 40 kg Amžiaus grupė iki 14 m.
Eil. Nr. |
Vardas, pavardė |
Miestas, klubas |
Vieta |
1. |
Edas Strakšys |
Raseiniai Pantera |
1 |
2. |
Nojus Mačkinis |
"LUTADOR KLAIPEDA" |
2 |
|
Rokas Sutrinavičius |
Šakiai Ošimas |
3 |
3. |
Rolskis Deimantas |
Šakiai Ošimas |
|
Svorio kategorija iki 45 kg Amžiaus grupė iki 14 m.
Eil. Nr. |
Vardas, pavardė |
Miestas, klubas |
Vieta |
1. |
Domas Budraitis |
Raseiniai „Pantera“ |
1 |
2. |
Justas Abraitis |
Šakiai Ošimas |
2 |
Svorio kategorija iki 50 kg Amžiaus grupė iki 14 m.
Eil. Nr. |
Vardas, pavardė |
Miestas, klubas |
Vieta |
1. |
Deivydas Zambacevičius |
Jurbarkas Pantera |
1 |
2. |
Mantas Rimeika |
Jonava “Faiteris“ |
2 |
3. |
Pavel Rakov |
Kaliningradas |
3 |
Svorio kategorija iki 60 kg Amžiaus grupė iki 14 m.
Eil. Nr. |
Vardas, pavardė |
Miestas, klubas |
Vieta |
1. |
Vilius Naujokas |
Šakiai Ošimas |
1 |
2. |
Justinas Bauža |
Šimkaičiai Pantera |
2 |
3. |
Emilis Putinauskas |
Ukmergė Dziudo |
3 |
Svorio kategorija + 65 kg Amžiaus grupė iki 14 m.
Eil. Nr. |
Vardas, pavardė |
Miestas, klubas |
Vieta |
1. |
Dominykas Lukšė |
Vilnius Faiteris |
1 |
2. |
Dainius Petrauskas |
Šimkaičiai Pantera |
2 |
|
Tomas Agurjanov 74 |
„LUTADOR KLAIPEDA“ |
3 |
JAUNUČIAI U – 16 m.(15 ir 16 m.)
Svorio kategorija iki 56 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Azhdar Gamidov |
Kaliningradas |
1 |
Deividas Žamba |
Kaunas „Cunamis“ |
2 |
Žilvinas Vitkus |
Raseiniai Pantera |
3 |
Svorio kategorija iki 61 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Modestas Merkevičius |
Šakiai Ošimas |
1 |
Vilmantas Visockis |
Šakiai Ošimas |
2 |
Deivydas Rekštys |
Raseiniai Pantera |
3 |
Milanas Majauskas |
Jurbarkas Pantera |
|
Aivaras Baranauskas |
Jurbarkas Pantera |
|
Svorio kategorija iki 66 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Deividas Daividavičius |
„LUTADOR KLAIPEDA“ |
|
Neilas Strakšys |
Raseiniai Pantera |
1 |
Mykolas Korsakovas |
Kaunas „Fighter House“ |
2 |
Markas Tričius |
Ukmergė Dziudo |
3 |
Dominykas Vasiliauskas |
Raseiniai Pantera |
|
Mantas Stanevičius |
Klaipėda Team Lion |
|
Linas Glazeris |
Vilkaviskis Pantera |
|
Eitvydas Ladas |
Vilkaviškis Pantera |
|
Orestas Prialgauskas |
Šiauliai „Fighting and fitness |
|
Arnas Eidukaitis |
Šakiai Ošimas |
|
Marius Arlauskas |
Cunamis |
|
Svorio kategorija iki 72 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Povilas Užtupys |
Ukmergė Dziudo |
1 |
Aidas Bagdonavičius 68 |
Klaipėda Team Lion |
2 |
Ugnius Jankauskas |
Vilkaviškis Pantera |
3 |
Nedas Pranckus |
Šiauliai „Fighting and fitness |
|
Justas Gudonis |
Vilkaviškis Pantera |
|
Danas Alešiūnas |
Vilnius Arėjas |
|
Arnas Ilgūnaitis |
Šakiai Ošimas |
|
Mantas Icikevičius |
Jurbarkas Pantera |
|
Vladislav Vaigel |
Kaliningradas |
|
Hubertas Kalinauskas |
„LUTADOR KLAIPEDA“ |
|
Rimvydas Brovka |
Kaunas „Cunamis“ |
|
Svorio kategorija iki 78 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Egidijus Labanauskas |
Kaunas Cunamis |
1 |
Erikas Saldukas |
Šimkaičiai Pantera |
2 |
Denis Fediuškin |
Jonava Faiteris |
3 |
Svorio kategorija + 78 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Laurynas Petruškevičius |
Kaunas „Fighter House“ |
1 |
Mantas Povilaitis 110 |
Vilnius „Arėjas“ |
2 |
Vaidotas Andriekus |
Tauragė Taurris |
3 |
JAUNUČIAI U - 18 m.(17 ir 18 m.)
Svorio kategorija iki 61 kg Amžiaus grupė iki 18 m.
Tadas Kučinskas |
Tauragė Taurris |
1 |
Edvinas Januševičius |
Raseiniai Pantera |
2 |
Svorio kategorija iki 66 kg Amžiaus grupė iki 18 m.
Laurynas Makaveckas |
Jonava Faiteris |
1 |
Žygimantas Saugūnas |
Šiauliai „Fighting and fitness |
2 |
Deivydas Pratašius |
Raseiniai Pantera |
3 |
Paulius Malinauskas |
Raseiniai Pantera |
|
Mindaugas Kairys |
Šiauliai Taurus |
|
Svorio kategorija iki 72 kg Amžiaus grupė iki 18 m.
Saimonas Giraitis |
Vilkaviškiai Pantera |
1 |
Lukas Bendikas |
Tauragė Taurris |
2 |
Tomas Kaženauskas |
Tauragė Taurris |
3 |
Mantas Morkertas 68 kg. |
Vilkaviškis Pantera |
|
Svorio kategorija iki 78 kg Amžiaus grupė iki 18 m.
Giedrius Dumbauskas |
Šakiai Ošimas |
1 |
Erikas Kovaliovas |
Tauragė Taurris |
2 |
Karolis Girkantas |
Kaunas Cunamis |
3 |
Valdas Kairys |
Pagėgiai |
|
Svorio kategorija iki 84 kg Amžiaus grupė iki 18 m.
Naglis Kanišauskas 80 |
Ju-ka-do / ATM Klaipėda |
1 |
Ovidijus Galinskas 80 kg. |
Vilkaviškis Pantera |
2 |
Lukas Bataitis |
Šakiai Ošimas |
3 |
Tomas Žukauskas |
Tauragė Taurris |
|
Svorio kategorija + 84 kg Amžiaus grupė iki 18 m.
Erik Nagornyj |
Vilnius Arėjas |
1 |
Anton Žitkevič |
Vilnius Arėjas |
2 |
SUAUGUSIEJI +19
Svorio kategorija iki 72 kg Amžiaus grupė + 19 m.
Rytis Kveselys |
Raseiniai Pantera |
1 |
Arnoldas Ragažinskas |
Vilkaviškis Pantera |
2 |
Aleksandras Činčikas |
Kaunas Cunamis |
3 |
Arnas Laskys |
Raseiniai Pantera |
|
Gytis Petravičius |
Klaipėda Team Lion |
|
Svorio kategorija iki 84 kg Amžiaus grupė + 19 m.
Anatoliy Makarkin |
Kaliningradas |
1 |
Marius Bagdonas |
Šakiai Ošimas |
2 |
Mindaugas Bartkus |
"LUTADOR KLAIPEDA" |
3 |
Svorio kategorija iki 93 kg Amžiaus grupė + 19 m.
Grėjus Delininkaitis |
"LUTADOR KLAIPEDA" |
1 |
Bartosh Bronickij |
Vilnius Arėjas |
2 |
K-1 kovų rezultatai!!
K – 1 Svorio kategorija iki 65 kg Amžiaus grupė iki 14 m.
Vardas, pavardė |
Miestas, klubas |
Vieta |
Žilvinas Vitkus |
Raseiniai Pantera |
1 |
Mantas Venckus |
Šiauliai „Fighting and fitness |
2 |
Domas Budraitis |
Raseiniai Pantera |
3 |
K - 1 Svorio kategorija + 65 kg Amžiaus grupė iki 14 m.
Vardas, pavardė |
Miestas, klubas |
Vieta |
Dominykas Lukšė |
Vilnius Faiteris |
1 |
Ignotas Mendelis 84 |
Vilnius Arėjas |
2 |
K – 1 Svorio kategorija iki 66 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Vardas, pavardė |
Miestas, klubas |
Vieta |
Laurynas Makaveckas |
Jonava Faiteris |
1 |
Deivydas Pratašius |
Raseiniai Pantera |
2 |
K – 1 Svorio kategorija iki 72 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Vardas, pavardė |
Miestas, klubas |
Vieta |
Styvas Stonys |
Raseiniai Pantera |
1 |
Mantas Morkertas 68 kg. |
Vilkaviškis Pantera |
2 |
K – 1 Svorio kategorija iki 66 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Vardas, pavardė |
Miestas, klubas |
Vieta |
Orestas Prialgauskas |
Šiauliai „Fighting and fitness |
1 |
Dominykas Vasiliauskas |
Raseiniai Pantera |
2 |
K – 1 Svorio kategorija iki 72 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Vardas, pavardė |
Miestas, klubas |
Vieta |
Aistis Matulaitis |
Fight Academy Vilnius |
1 |
Lukas Čeponis |
Vilnius Arėjas |
2 |
K – 1 Svorio kategorija iki 72 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Vardas, pavardė |
Miestas, klubas |
Vieta |
Vilius Kaminskas |
Fight Academy, Vilnius |
1 |
Orestas Prialgauskas |
Šiauliai „Fighting and fitness |
2 |
K – 1 Svorio kategorija iki 78 kg Amžiaus grupė + 19 m.
Žydrūnas Jakštas 78 |
Klaipėda K-1 akedemija |
1 |
Rytis Kveselys |
Raseiniai Pantera |
2 |
Modestas Jucius iki 72 |
Kaunas „GYM37“ |
3 |
K – 1 Svorio kategorija iki 93 kg Amžiaus grupė + 19 m.
Lukas Mackevičius |
Šakiai Ošimas |
1 |
Tautvydas Libonas, |
Pakruojis Skarpionas-BJJ |
2 |
Eimantas Sabataitis |
Jurbarkas Pantera |
3 |