Apklausa

Ar dažnai lankotės šioje svetainėje?

Lankomumas

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Utenoje vyko atviros Utenos miesto dviračių pirmenybės, skirtos LSD „Žalgiris“ Utenos rajono tarybos prizams laimėti. Varžybose dalyvavo per 120 dviratininkų iš Šilalės, Utenos, Vilniaus, Panevėžio, Vilkaviškio, Kauno, Latvijos ir kitų miestų.

Mergaičių tarpe asmeninėse 5km lenktynėse laikui nugalėjo Auksė Lekavičiūtė (Šilalės SM DSK „Kvėdarna“), antra buvo uteniškė trenerio Alvydo Surgauto auklėtinė Miglė Daneikaitė ir trečia Viktorija Šabunkaitė (Vilkaviškio SM-DSK AIRA).

Berniukų 10 km asmeninėse lenktynėse nugalėjo Titas Laurinavičius (kaunas KSM „Gaja“), antras uteniškis trenerio Martyno Maniušio auklėtinis Nikolas Klimavičius, trečias Valters Tams (Dobeles sporta skola).

Kitose amžiaus grupėse nugalėjo: jaunutės 10 km – Austėja Žekaitė (Šilalės SM DSK „Kvėdarna“), jaunučių 10 km – Rokas Adomaitis (Klaipėdos „Viesulo“ SC), jaunės 10 km- Rūta Rastauskaitė („Fortūna“ Panevėžys), jaunių 15 km – Akvilė Gedraitytė (WCC Team) ir Aivaras Mikutis (Šilalės SM DSK „Kvėdarna“).

Nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti LSD „Žalgiris“ Utenos rajono tarybos medaliais, taurėmis ir asmeniniais prizais.Varžybų akimirkos: 1, 2, 3.