Apklausa

Ar dažnai lankotės šioje svetainėje?

Lankomumas

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

2022 m. vasario 27 d. Vilniaus darbuotojų sporto klubų sąjunga ŽALGIRIS Vilniaus technologijų mokymo centro sporto salėje, Kalvarijų 159, organizavo tradicinį Veteranų 40 ir energetikų krepšinio komandų turnyrą VILNIAUS   TAURĖ – 2022.

Turnyras yra dalinai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis.

Turnyre dalyvavo septynios vyrų krepšinio komandos, kurios varžėsi jaunimo ir veteranų 40+ grupėse. Turnyro vyr. Teisėjas – Arvydas Sedekerskis.

Komandos jaunimo amžiaus grupėje rungtyniavo rato sistema ir kiekviena komanda sužaidė po du susitikimus. Jaunimo grupėje turnyrą laimėjo SUDERVĖS komanda, kuri 51 : 28 įveikė POWER XS komandą ir 55 : 33 ESO komandą. Antri liko ESO krepšininkai po lengvos kovos 48 : 28 įveikę POWER XS.  Geriausiais komandų krepšininkais buvo išrinkti: Kestutis Ingelevičius (ESO), Artur Žuravlov (Sudervė), Giedrius Valkaitis (Power xs). Rezultatyviausias jaunimo turnyro žaidėjas – Andrej Kovalevskij (Sudervė), kuris pelnė 32 taškus.

Veteranų 40+ grupėje kova krepšinio aikštelėje vyko žymiai atkakliau. Visos keturios komandos rodė labai didelį norą nugalėti ir buvo daug emocijų. Dviejų Vilniaus komandų pusfinalyje pajėgesnė buvo DSKS Žalgirio komanda, kuri 36 : 31 įveikė Vilniaus Vilkų komandą. Antrame pusfinalyje varžėsi Aukštaitijos komandos, kur KAVARSKAS 40 : 29 nugalėjo Širvintų BRIEDĮ.

Trečią vietą iškovojo Širvintų Briedis 35 : 33 nugalėjęs Vilniaus Vilkus. Pirmą vietą užėmė Vilniaus DSKS Žalgirio komanda 50 : 38 įveikusi Kavarsko krepšininkus.  Geriausiais komandų krepšininkais buvo pripažinti: Vidas Braziulis (VDSKSŽ), Jonas Paulauskas (Kavarskas), Andrius Jurkūnas (Širvintos), Aldas Kolevinskas (Vilkai).

Rezultatyviausias veteranų turnyro žaidėjas – Virginijus Vilutis (Vilkai) pelnęs 36 taškus.

Dėkojame komandoms už dalyvavimą turnyre.

Pridedame turnyro rezultatus ir fotografijas.