„Žalgiris“

Lietuvos sporto draugija

Liepa 2024
P A T K P Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Apklausa

Ar dažnai lankotės šioje svetainėje?
 

Lankomumas

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
  ATSILIEPIMAI APIE 2023  METŲ  DRAUGIJOS VASAROS SPORTO ŽAIDYNES

TRAKŲ rajono moterų tinklinio komandos vadovė

Renata Kviklienė

 

Laba diena,

Kaip ir kasmet labai laukiame šito renginio ir visada su malonumu važiuojam, todėl visos komandos vardu norime padėkoti organizatoriams už tradicijų tęsimą.

Dėl šių metų žaidynių - salė, tvarkaraštis, teisėjavimas - viskas puikiai.

Vakarienė - tobulai, - tiek vieta, tiek maistas, ir tai, kad nereikėjo tarp rungtynių bėgti pietauti, o ramiai, gražioje aplinkoje ir skaniai galėjome pavakarieniauti, buvo puiku. Aišku, bendras visų dalyvių renginys ateityje - būtų idealu.

Galbūt galima būtų peržiūrėti nuostatus ir vardinių paraiškų formą, - netenka šiais laikais aktualumo  darbovietės ir gyvenamosios vietos pažymėjimas, nes neįmanoma visų dalyvių sutikrinti kas kur gyvena ir kas kur dirba. Kadangi paraiškos siunčiamos iš anksto, gerai būtų, kad teisėjas sužiūrėtų ar nėra aukšto lygio žaidėjų komandoje arba didesnę atsakomybę dėl siunčiamų žaidėjų turėtų prisiimti savivaldybių atstovai deleguojantys komandas į žaidynes, nes vis dar gajus noras suformuoti komandas, kad būtų stiprios, bet ne iš savivaldybės, kaip tai parašyta nuostatuose. Arba bent jau klubas turi būti registruotas savivaldybėje, o ne visai iš kito miesto.

Taip pat nuostatuose pažymima, kad žaidynėse negali dalyvauti sportininkai, žaidžiantys meistriškumo komandose tik einamąjį sezoną, tačiau dažnai mėgėjų čempionatuose ar lygose nurodoma einamojo ir 3-5 sezonų prieš tai sportininkai, negali dalyvauti mėgėjų čempionatuose (gal vertėtų praplėsti tą ribą, nes jei pernai sportininkais žaidė aukščiausio lygio komandoje, tai šiemet jo meistriškumas tikrai nebus ženkliai suprastėjęs ir nusileidęs iki mėgėjų lygio).

Dėl mokesčio nieko negaliu pakomentuoti, o kadangi visos numatytos tvarkaraštyje komandos dalyvavo, tai dėl neatvykusių komandų taip pat nieko negaliu pasakyti.

Tikrai didelis dėkui organizatoriams, kad vis dar vyksta šios žaidynės, praktiškai vienintelis tokio pobūdžio likęs sportininkų mėgėjų renginys. 

Čia tik mūsų pamąstymai, ar bus pokyčiai ar ne, mes vistiek pasiruošę dalyvauti!

 

ŠIAULIŲ UNIQA ARENA moterų tinklinio komandos vadovė

Živilė Vidžiūnė

 Laba diena,

 

Šiauliuose turime puikią UNIQA areną, kurioje galima organizuoti visas sporto šakas vienoje vietoje: www.uniqaarena.lt virtualus turas: https://www.google.com/maps/@55.9124067,23.3050872,3a,82.2y,232.86h,83.44t/data=!3m7!1e1!3m5!1sAF1QipPsLCj5oEIP5TkGOpSf5BT3XYU9TYTLuYZ1E0Q-!2e10!3e12!7i11100!8i5550?entry=ttu 

salės tinklinis (2 aikštelės), paplūdimio tinklinis (3 aikštelės lauke, 3 viduje), badmintonas, krepšinis, futbolas (2 multifunkcinės aikštelės), skvošas. 

Taip pat turime Bravo barą vietoje, kur būtų galima organizuoti maitinimą. Bendradarbiaujame su apdovanojimų gamintojais, galime suderinti kainas ir sąlygas. 

Apsvarstykite, jei Šiauliai tinkamas miestas, žaidynių organizavimą pas mus. 

Dėkoju.

 

KLAIPĖDOS m. SK “VIESULAS” komandos vadovė Gražina Bunkienė

Laba diena,

 štai ir vėl prabėgo turnyras ir nuotaikos liko puikios. Varžybos suorganizuotos puikiai, startinis prieinamas, teisėjai geri. Mano pastebėjimu maitinimas galėtų būti kiek dienų varžybos, tiek ir maitinimas, o šeštadienį turėtų būti kažkoks bendras susibūrimas, nes per varžybas nespėji su visais susitikti ir pabendrauti, kad ir toje pačioje "Floro simfonijoje", maisto užteko ir simboliškai gėrimų gavome, o toliau gali už savus mokėtis ir švęsti. Dėl nakvynės tai manau, kad reikėtų apgyvendinti visas komandas, nes važinėjimas namo ir į varžybas taip pat kainuoja pinigus. Čia tik mano pastebėjimas

Geros dienos ir sveikatos.

 

ALYTAUS  FK “RESE”

Labas rytas

40+ padidinti žaidėjų skaičių aikštėje bent 8x8

 

JURBARKO r.SK “NEMUNAS” PIMININKAS ANTANAS DOMEIKA

 

Laba diena,

1. Siūlau įtraukti krepšinio veteranų 40+ grupę.

2. Neatvykusiems komandos dalyvio mokesčio ne grąžinti.

3. Esant galimybei miestų ir rajonų varžybas varžybas atskirose grupėse.

Geros dienos

 

 

VILNIAUS DSKS “ŽALGIRIS” PIRMININKAS ARVYDAS SEDEKERSKIS

Laba diena

   Futbolo varžybose i rajonų ir miestų  gr sujungti į vieną turnyrą.

Veteranų futbolo varžybas  vykdyti miestams ir rajonams irgi kartu.

 

 

 

 

Rašyti komentarą

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti