„Žalgiris“

Lietuvos sporto draugija

Birželis 2024
P A T K P Š S
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Apklausa

Ar dažnai lankotės šioje svetainėje?
 

Lankomumas

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
 

Šeštadienį, balandžio 20 d., Šalčininkėliuose įvyko Šalčininkų rajono mažojo futbolo 7x7 turnyras LSD „Žalgiris“ taurei laimėti. Į turnyrą atvyko septynios komandos iš Eišiškių, Šalčininkų, Jašiūnų, Baltosios Vokės, Šalčininkėlių ir Čiužiakampio.

Komandos burtų keliu buvo suskirstytos į du pogrupius. Pogrupio I ir II vietos laimėtojai kovojo pusfinalio varžybose. Po varžybų pogrupiuose ir paaiškėjo komandos, kurios kovos dėl III-IV ir I-II vietų.

Dėl III-IV vietos susitiko „Sparta“ ir „Inter“ komandos. Rezultatu 4:2 laimėjo „Inter“ komanda, jai atiteko III vieta.

Dėl I-II vietos susitiko „Visinčia“ ir „Spartakas“ komandos. Rezultatu 2:1 nugalėjo komanda „Visinčia“, tapusi turnyro nugalėtoja. II vieta atiteko komandai „Spartakas“.

Geriausiais komandų žaidėjais pripažinti: Edvin Krupoves (Eišiškės), Albert Falijevskij („Fenix“), Ernest Karpič („Spartakas“), Alan Stankevičius (Baltoji Vokė), Kamil Purpurovič („Inter“), Deinius Voitenovič („Sparta“), Nikita Rimpa („Visinčia“).

I vietos laimėtojai – „Visinčia“ komanda - įgijo teisę atstovauti Šalčininkų rajonui LSD „Žalgiris“ vasaros sporto žaidynių mažojo futbolo varžybose. Dėl kelialapio į finalines varžybas gegužės 4 d. Šalčininkėliuose komandos „Visinčia“ futbolininkai kovos su Druskininkų, Varėnos ir Trakų rajonų atstovais.
Rezultatai

Turnyro akimirkos

Rašyti komentarą

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti